לוגו האקדמיה לתכנות -
 • התחברות/הרשמה
 • פייתון סי שארפ או ג'אווה איזו שפה ללמוד ומה אפשר לעשות עם כל אחת -


  פייתון שפה דינאמית - המשתנים מוקצים בזמן ריצה וכן האובייקטים ללא תלות בסוג שלהם, השפה נחשבת למאוד פשוטה לכתיבה על ידי מתכנתים אך קשה לפענוח תוך כדי שימוש בטכנולוגיות כמו "הנדסה לאחור" בעיקר בגלל החוסר במידע אודות חתימת סוג הפונקציות המוקצות בזמן ריצה בעת השימוש.
  שפת פייתון בשנים האחרונות הפכה להיות השפה עם הכי הרבה מתכנתים ומשתמשים בעולם, בשפת פייתון אין קשר חזק בין השמות משתנים לבין השימוש בסוג שלהם ניתן בשפה להשתמש ולשלוח כל סוג של משתנה לפונקציה כארגומנט.
  החיסרון הוא שעל המפתחים לייצר בדיקות והמרות לסוג המרות אשר אינן מסופקות באופן אוטמטי, אך השפה מאוד נוחה עבור המשתמשים מכיוון שהיא מאוד מזכירה את הדרך בה אנו חושבים, בניגוד לשפות אחרות.

  בעזרת פייתון ניתן לבנות ולייצר כמעט כל תוכנה אפשרית תוך כדי שימוש של טכנולוגיות נוספות פייתון משמשת בעיקר לחלקים הלוגיים בתוכנות ובאפליקציות בהן נעשה שימוש בשפה בשל התכונה הדינאמית של השפה שהוזכרה בתחילת המאמר אשר מעניקה ביצועים גבוהים ותקופה משתלמת.
  אז אם חשבתם לכתוב אלגוריתם או אתר שמעניק שירותים טכנולוגיים כדאי לכם לשקול שימוש בשפת פייתון בשל הנוחות להמיר לוגיקות ואלגוריתמים לשפה.  סי שארפ - שפה סטטית דינמית -ב סי שארפ צריך לציין את סוג המשתנה גם בפונקציות בעת שליחת ארגומנטים מה שמקל על ניתוח הקוד בזכות חתימת סוגי משתנים, סי שארפ נועדה למערכות מיקרוסופט בעיקר ישנן טכנולוגיות נגישות לכל דרך ווב וכדומה.

  סי שארפ נחשבת למאוד נפוצה בהייטק בעיקר בתחום הווב, ומערכות זמן אמת. עבור סי שארפ קיימות אינספור ספריות אשר מעניקות יכולות וביצועים טכנולוגים מרשימים ואף מאוד נוחים למימוש.
  נחשבת לשפה קלה ללמידה בשל המקורות המאוד מפורטים ואמינים של חברת מיקרוסופט. השפה הזו מומלצת לפיתוח משחקי מחשב ומובייל קיימים כלים מתקדמים וקהילות מאוד גדולות של מתכנתים אשר מקדמים את עולם הפיתוח משחקים בשפה וכן אפליקציות למגוון מערכות הפעלה.
  נעשה גם שימוש בשפה למערכות זמן אמת בתעשיות צבאיות. סי שארפ מלווה בכלים ללא עלות ובמגוון מדריכים ברחבי הרשת כמעט בכל נושא אפשרי תמצאו תוכנה או קוד בשפת סי שארפ המבצע את הנדרש או חלק ממנו.


  ג'אווה שפה סטטית - ב ג'אווה צריך לציין את סוג המשתנה גם בפונקציות בעת שליחת ארגומנטים מה שמקל על ניתוח הקוד בזכות חתימת סוגי משתנים, השפה הזו מומלצת לפיתוח אתרים ותוכנות זמן אמת.
  השפה משמשת מערכות מורכבות ניתן לנתח ולייעל אותה באמצעות אלגוריתמים מסויימים ולכן היא נחשבת טובה עבור פיתוח והשמה של מערכות מורכבות .
  בעזרת ג'אווה תוכלו לכתוב אתרים אפליקציות

  קהילת המתכנתים של השפה ידועה כבין הגדולות והפעילות בעולם עד היום ישנן שפות וסיפריות רבות הבנויות על ג'אווה כיום כל מתכנת ומפתח אתרים רצוי שידע ג'אווה .
  השפה עצמה מאוד מזכירה ודומה לסי-שארפ. הן מבחינת הטיפוסים והמשתנים והן מבחינת סדר הדברים, הסיבה לכך היא ששתי השפות צמחו בשלהי שנות ה-90-2000 והן פותחו לאחר ש++סי הייתה השפה הנפוצה בעולם בשימוש עד היום שכן נחשבת לשפה Low-Level.


  איפה הכי כדאי ללמוד את השפות האלו באקדמיה לתכנות מציעים לכם את כל השפות תחת מסלולי החברות בעלויות הוגנות, תוכלו ללמוד פייתון סי שארפ וג'אווה בשיטת לימוד מהפכנית אשר גרמה לאלפי תלמידים להבין קוד בקלות. לחצו בתפריט הניווט העליון על טאב "מחירון" להתרשם וכן תוכלו להירשם בחינם ולצפות בתכנים חינמים ששיתפנו .


  עושים סדר מה עושים עם כל שפה

  Html
  פיתוח אתרי אינטרנט שפת תגיות < A > מאוד נוחה ליישום ובניה של אתר או אפליקציה וכן מטרתה לנהל את מסך התצוגה בעיקר ולבצע קישוריות פונקציאונלית במערכת

  Php
  -> פיתוח אתרי אינטרנט בשילוב
  Html
  בעיקר לייצור השרת השפה עושה שימוש בשתי שיטות עיקריות להעברת הנתונים ברשת,
  POST & GET
  בעזרת השפה נבנו מאות אלפים אתרים מורכבים עם ביצועים מרשימים.

  SQL
  -> שפה לבניה וניהול של מאגרי נתונים, שפת תכנות יחסית פשוטה אך רמת המורכבות בלוגיקה עלולה להיות מורכבת כאשר מבצעים את המשימות בדרך היעילה. השפה משמשת בעיקר לבנייה ולייצור של שרתי נתונים ניהול של הנתונים וניתוחם.

  C
  -> שפה המוגדרת כרמה נמוכה, משמע היא מאוד קרובה יחסית בשרשרת העיבוד למכונה עצמה, למערכת המחשב המריצה את הקוד, השפה בעצם היוותה כבסיס לכל שפות התכנות שהגיעו לאחר מכן ועד היום נחשבת לבין השפות היעילות והאמינות לכתיבת קוד, אל אף הקושי והמורכבות של השפה.


  רקורסיה,מיון בועות,מיון הכנסה,מיון בחירה,מחלקות,ראשית,עץ עצים,עץ בינארי,משתנים,לולאות ,תנאי מקונן תנאי מורכב תנאים , אופרטורים, מה זה ++
  #c# #python #java
  #קורסי-תכנות-מומלצים #learning #האקדמיה-לתכנות #code #לומדים-תוכנה-מבעלי-ניסיון

  מאמרים נוספים


  #c# #python #java
  #קורסי-תכנות-מומלצים #learning #האקדמיה-לתכנות #code #לומדים-תוכנה-מבעלי-ניסיון

  <<   איך לומדים <<   טיפים לבחינה


  איך לקבל חוברת קודים מתנה -

  החוברת מוגנת בזכויות יוצרים ניתנת בצורה דיגיטאלית מקוונת ללא עלות לאחר ההרשמה לאקדמיה לתכנות


  אודות

  צרו קשר עם נציג

  הרשמה

  WILS